Ne stišavaju se reakcije oko jučerašnje utakmice između Hrvatske i Italije. Vatreni su poveli u 55. minuti golom Luke Modrića, a Mattia Zaccagni zabio je u 98. minuti utakmice za 1-1 i remi koji je Hrvatsku sveo na minimalne šanse za prolaz u nokaut fazu Eura. Nakon utakmice oglasila se bivša novinarka, poduzetnica Mirjana Hrga.

Mirjana Hrga je bivša novinarka
Dražen Kokorić

Hrvatska:sudac 1:1.Vratite se svojoj kući ponosni. Zamjeram što nismo kupili mir na Albaniji. To smo mogli. Zašto? “Mali” narod traži “rupe prolaza” kroz sebi ravne. Nismo mi “mali” zbog broja stanovnika. Mi smo “mali” zbog nesloge. Nesložan narod lako padne na “vanjskom faktoru”. Dodaš li domaće izdajice koji su gori od ijednog Šešelja ili Miloševića… a ima tog ljudskog smeća u visokom postotku - onda je situacija objašnjivo nepodnošljiva’, napisala je.

Naime, ako netko tko u Hrvatskoj živi i gradi piše sinoć: “Naprijed Italija”; ako nekome smeta što su Hrvati otišli kod Pape i podcrtali - “Mi smo Kršćani i dio smo ove prelijepe i sistemski rasturavane kršćanske Europe”, onda se nema što pričati. Znači da su te u kući, školi i parku učili kako da ne voliš svoju zemlju. Odnosno - kako da ne voliš hrvatsko. Ja je volim’, dodala je.

‘Nadam se da predsjednik HNS-a neće biti toliko slab i glup da prihvati eventualnu ostavku Dalića. Nogomet će se igrati i dalje. On je više od lopte. I zato bi najgore bilo da Dalića zamijeni neka repa bez korijena, neki šarlatan po mjeri ovih što se jutros zapravo vesele’, zaključila je.